Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Linki do filmików z fascykulacjami
#1
Kilka osób na forum dodawało filmiki ze swoimi fascykulacjami , prośba o wklejenie  je tutaj. Dla nowych użytkowników będzie to uważam bardzo istotne ponieważ jak każdy z nas analizował wszystko co się dzieje z naszymi mięśniami  gdzie drgają jak drgają jaki czas .Wtedy wydaje Nam się to przerażające a w głowie jest jedna tylko  myśl.A przecież mamy tu przykłady osób ,że fascykulacje okazały się nie groźne choroba. Dajmy innym nadzieję ?
Odpowiedz
#2
Moja łydka od tygodnia drga oczywiście to tylko kropla w morzu ... bo drga wszystko ..
Link do filmiku:
Odpowiedz
#3
Moje łydki po lekkim wysilku:
Odpowiedz
#4


To co widać na filmiku mam od 4 lat, nie sa to typowe fascykulacje ale jakas ewidentna nadpobudliwosc miesniowa - czasem mam tak przez caly dzien non stop. Smile
Odpowiedz
#5
Ja mialam identycznie prze 3 miesiące non stop jakies 2 lata twmu. Drgal mi ten mięsień między palcem wskazującym a kciukiem. Ten palec wskazujacy wtedy tak skakal. Miałam wtedy fobie na temat zaniku klebu kciuka i pilnie obserwowalam swoj kciuk i kobiet na kasach. Minęły 2 lata a kciuk jaki jest taki był.
Odpowiedz
#6
U mnie sie to pojawia po alkoholu, nieprzespanych nocach i po dużych stresach. Trzydniowa duża suplementacja magnezu załatwia sprawę.
Odpowiedz
#7
https://www.youtube.com/watch?v=OSx87wMp...e=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=b3KLiYhX...e=youtu.be

Tak od tygodniu u mnie wyglądają fascykulacje w lewej stopie
Odpowiedz
#8
(27-05-2019, 15:10:37)sucha90 napisał(a):

To co widać na filmiku mam od 4 lat, nie sa to typowe fascykulacje ale jakas ewidentna nadpobudliwosc miesniowa - czasem mam tak przez caly dzien non stop

. Smile
[quote pid='498' dateline='1558962637']
Ja ma bardzo podobnie lekarz powiedział że to raczej nie są fascykulacje tylko ucisk na korzeń nerwowy lub nerwica


[/quote]
Odpowiedz
#9
(17-11-2019, 21:37:25)Mimi napisał(a):
(27-05-2019, 15:10:37)sucha90 napisał(a):

To co widać na filmiku mam od 4 lat, nie sa to typowe fascykulacje ale jakas ewidentna nadpobudliwosc miesniowa - czasem mam tak przez caly dzien non stop

. Smile
[quote pid='498' dateline='1558962637']
Ja mam podobnie tylko, ze w ramieniu, objawia sie to dakim przeskakiwaniem calej reki. Oprocz tego mam "zwykle" fascykulacje (obie lydki i glownie lewa reka). Ostatnio mam to prawie non stop. Czasem kilka taki drobniejszych szarpniec konczy sie takim jednym wiekszym i uspokaja na jakis czas.

[/quote]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości